top of page

Přepisy, digitalizace archivních videozáznamů

Provádím přepisy do digitální formy ze všech známých analogových médií, tedy VHS, VHS-C, Hi8, mini DV či Digital 8.
Záznam je možné připravit jako filmový formát na DVD, či převést do souboru MPG3 pro použití, archivaci a práci na PC.  Při zhotovení filmového DVD se snažím dodržovat stopáž max. do 90 minut na jedno DVD z důvodu dodržení maximální kvality bez nežádoucí komprese. V případě výstupu do souboru MPG3 rozděluji záznam na soubory s max. velikostí do 2 Gb, pro lepší manipulaci při jejich kopírování na datové úložiště zákazníka. Je také možnost po domluvě se zákazníkem zaslat tyto soubory pomocí datové služby, čímž se urychlí dodání zakázky a vyřeší problém s nutností dodat vlastní medium (např. Flashdisk, nebo externí harddisk). Originální kazety si pak zákazník může vyzvednout později.
Nabízím také dodatečný sestřih videa do filmové podoby s hudebním podkladem, titulky, popisy, a také úvodním menu - rozdělením do jednotlivých kapitol. 
Cena přepisu je 4,50 Kč/minutu přepisu. Do minutáže se počítá pouze požadovaný záznam, nikoli původní záznamy - např. na VHS zbytky filmů za zmiňovaným záznamem. 
Při celkové délce přesahující 200 minut poskytuji slevu 15%, zakázky přesahující 900  minut naceňuji individuálně po předchozí domluvě. Minimální cena za přepis je 300,- Kč. 
Dodatečný střih nacením individuálně dle konkrétních požadavků zákazníka, cenu uvedu předem, před zpracováním zakázky. 

bottom of page